چشمانِ بي اشك چشمانِ بي اشك .

چشمانِ بي اشك

نوروز فيليمويي، با عاشقانه هاي فيليمو

نوروز فيليمويي، با عاشقانه هاي فيليمو

سريال عاشقانه مي خواهم زنده بمانم به كارگرداني شهرام شاه حسيني و تهيه‌كنندگي محمد شايسته از ? اسفند ?? به‌صورت اختصاصي در فيليمو منتشر شد. اين سريال با حضور ستاره‌هاي سينما و تلويزيون با قصه‌اي در دل اتفاقات پرشمار دهه ?? به سرپرستي مجيد مولايي و به قلم پويا سعيدي و پوريا كاكاوند جان گرفته است.

همچنين تيتراژ‌ سريال مي‌خواهم زنده بمانم را خواننده صاحب سبك عرصه موسيقي همايون شجريان خوانده است. اين سريال داراي دكور متفاوت و نوستالژيكي براي دهه شصتي‌هاست كه تمامي لوكيشن‌ها بازسازي و يا ساخته‌شده‌اند.


y6o7_z5.jpg


درباره سريال جديد مي خواهم زنده بمانم

تجربه چند سال اخير در شبكه نمايش خانگي اين پيش‌فرض را براي مخاطب به وجود آورده كه هر بار بايد منتظر سريالي با مؤلفه‌هاي مشخص و تكرار‌شونده باشد؛ مؤلفه‌هاي متكي بر عناصر عامه‌پسند و ارائه آن‌ها به ساده‌ترين و همه‌فهم‌ترين شكل ممكن. اگر با همين پيش‌فرض به تماشاي سريال مي‌خواهم زنده بمانم برويد و البته با در نظر داشتن سابقه سازندگان آن، احتمالاً غافلگير خواهيد شد، چراكه اين بار با سريالي مواجه هستيم كه در عين گنجيدن در طبقه‌بندي معمول محصولات عامه‌پسند، در متن، اجرا و فضاسازي قدمي روبه‌جلو برداشته و براي غلبه بر چالش‌هاي تازه تلاش كرده است.

نقد و بررسي اپيزود اول سريال مي خواهم زنده بمانم

داستان در دهه شصت آغاز مي‌شود. دوراني كه شرايط جامعه با وضعيت امروز تفاوت‌هاي اساسي و آشكاري داشت و بسياري از رفتارها كه امروزه جزو آزادي‌هاي مدني و عمومي قلمداد مي‌شود، در آن دوران جرم به‌حساب مي‌آمد. ماجرا درباره زوج جواني (با نقش‌آفريني پدرام شريفي و سحر دولتشاهي) است كه در آستانه وصال قرار دارند. پدر دختر (بابك كريمي) راننده كاميون است و اعضاي خانواده براي او يك جشن تولد مخفيانه ترتيب داده‌اند. در ميانه جشن، با دخالت مأمورها معلوم مي‌شود كه دربار كاميون مواد مخدر جا ساز شده و مرد حالا زير تيغ است. تلاش دختر او را به مرد مرموزي به نام شايگان (حامد بهداد) مي‌رساند كه قدرت و نفوذ زيادي دارد و

خط اصلي قصه، كه در ادامه احتمالا پررنگ‌تر خواهد شد، عاشقانه‌اي است كه دست تقدير پيش پاي آن سنگ مي‌اندازد و رابطه را ناممكن مي‌سازد. از شاهكارهاي ادبيات كلاسيك تا رمان‌هاي عامه‌پسند، همين خط داستاني ثابت را داريم اما آنچه به يك اثر غنا و عمق مي‌بخشد، نحوه پرداخت قصه و ميزان عميق شدن در روابط انساني و درونيات شخصيت‌هاست. مي‌خواهم زنده بمانم نيز همين الگو را به‌كار برده و فضايي تازه و متفاوت براي روايت خود برگزيده است. ازيك‌طرف فضاي دهه شصت را داريم كه سريال برخلاف رويكرد آميخته به نوستالژي در فيلم‌ها و سريال‌هاي سال‌هاي اخير، بيشتر به جنبه تيره‌وتار آن پرداخته و از سوي ديگر جنبه‌هاي خيال‌انگيز و دراماتيكي كه در فرع قصه و در تركيب با الگوها ارجاعات سينمايي و حرف‌ها و شايعات مگو از اتفاقات سياسي و اجتماعي آن سال‌ها شكل گرفته است.

مي‌خواهم زنده بمانم، به كارگرداني شهرام شاه‌حسيني، تهيه‌كنندگي محمد شايسته و سرپرستي نويسندگان توسط مجيد مولايي، به صورت اختصاصي از فيليمو قابل تماشاست. حامد بهداد، سحر دولتشاهي، پدرام شريفي، مهران احمدي، بابك كريمي، آناهيتا درگاهي، آزاده صمدي، علي شادمان، مهدي حسيني‌نيا، امير نوروزي و… در اين سريال ايفاي نقش مي‌كنند.

داستان سريال مي خواهم زنده بمانم

«مي خواهم زنده بمانم»، سريالي در ژانر عاشقانه-خانوادگي و درام به كارگرداني «شهرام شاه حسيني» و تهيه كنندگي «محمد شايسته» و محصول سال 1399 ايران است. قصه اي در دل اتفاقات پرشمار دهه 60 ...

داستان انيميشن ديرين ديرين

ديرين ديرين نام يك مجموعه پويانمايي ايراني در ژانر طنز است كه با كارگرداني و تصويرگري علي درخشي است كه به مشكلات اجتماعي و اقتصادي و زيست محيطي مي پردازد اولين قسمت اين مجموعه مسافرت هاي نوروزي بود. اين مجموعه نخستين بار در نوروز ?? منتشر شد و سريال آن در سال 99 از طريق فيليمو پخش شد. محمدرضا عليمرداني گويندگي تمام قسمت ها و شخصيت هاي اين انيميشن را تا كنون بر عهده داشته است فقط در قسمت هاي رپچه ليدا مومني همراه محمدرضا عليمرداني گويندگي مي كند.

 

درباره كارتون ديرين ديرين

سريال كارتون ديرين ديرين به كارگرداني علي درخشي در سال 1399 ساخته شده است. اين سريال محصول كشور ايران و در ژانر انيميشن و كمدي مي‌باشد. .

به گزارش روابط عمومي فيليمو، سريال طنز «ديرين ديرين» با شعار «احمقانه‏‌ترين سريال ايران»، پس از بررسي رفتاركاربران و ثبت آمار بازديد مخاطبان در هفته اول انتشار، ركورد 3 ميليون و 878 هزار و 73? دقيقه تماشا را ثبت كرده است.
اين پويانمايي به كارگرداني علي درخشي و تهيه كنندگي عبدالحسين و محمد ابوالحسني، به سراغ موضوعات و مشكلات اقتصادي، اجتماعي و زيست محيطي رفته است و محمد رضا عليمرداني (دوبلور، خواننده و بازيگر با سابقه صداپيشگي 23شخصيت اين سريال چون راوي، وي، قرمزاني، قهواني، اينيوعه و …) صداپيشگي تمامي شخصيت‌ها و‌كاراكترهاي اين انيميشن را برعهده دارد.

 

 

همچنين نظرات ثبت‌شده در پلتفرم فيليمو و رفتارشناسي كاربران، نشان از استقبال مردم از سريال‏‌هاي تك‌موضوعي با مدت زمان كوتاه دارد و مجموعه «ديرين ديرين» نيز در ?0 قسمت 20 دقيقه‏‌اي با پخش دو قسمت موردتوجه و رضايت مخاطبان قرار گرفته است.

اين سريال، محصول استوديو پويانمايي نسل انديشه سبز است و روزهاي شنبه و يكشنبه هر هفته از فيليمو پخش مي‌‏شود.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۴۹:۴۸ توسط:صمن موضوع:

مشاوره آنلاين | راهي براي عبور از موانع

مشاوره آنلاين | راهي براي عبور از موانع

 

مشاوره آنلاين چيست؟

مشاوره آنلاين ، ارائه خدمات تخصصي روانشناسي و مشاوره غيرحضوري در بستر اينترنت است كه با بهره گيري از بسترهاي ارتباطي به صورت صوتي و يا تصويري در حوزه بهداشت روان، صورت مي گيرد. پيشرفت و رشد تكنولوژي در زمينه روانشناسي هم وجود داشته به گونه اي كه امروزه شاهد ارائه خدمات روان درماني به صورت آنلاين و با استفاده از برنامه هاي ارتباطي نظير واتس آپ، ايمو و اسكايپ و يا مشاوره تلفني هستيم تا از اين ظرفيت هاي موجود براي درمان بيماري هاي رواني استفاده كنيم.

 

در هنگام مواجه افراد با مشكلات، خانواده و دوستان آنها به عنوان اولين گزينه براي حل مشكلات آنها شناخته و پيشقدم خواهند شد. اما زماني كه اين مشكلات عميق تر بوده و نيازمند كمك و مشاوره حرفه اي خواهد بود، وجود يك مشاور احساس مي شود.

 

در دنياي كنوني و به سبب شرايط پيش آمده در زمينه هاي مختلف، مشكلات ميان زوجين، فرزندان، مسائل كاري، اختلافات خانوادگي و شغلي، مشكلات جوانان و نوجوانان، در زندگي افراد سر باز مي كنند. مهم اين است كه چگونه مي توان براي حل اين مسائل و مشكلات قدم برداشت چرا كه اين مشكلات مي تواند براي هر كسي در زندگي او به وجود بيايد. هنگامي كه افراد از تجربه كافي براي حل اين مشكلات برخوردار نيستند تا بتوانند آن را سريعا حل كنند، مشاوره آنلاين راهگشا خواهد بود. مشاوره آنلاين در حوزه هاي مختلف و طبق تخصص، توانايي كمك و تاثيرپذيري در زمينه هاي مختلف در افراد را دارد.

 

 

مزاياي مشاوره آنلاين

جدا از مشاوره حضوري كه طي آن به رفع مشكلات افراد مي پردازند، مشاوره هاي آنلاين توسط مشاورين در بستر اينترنت و غيرحضوري هم قطعا فوايدي را در جهت حل مشكل افراد خواهد داشت. در زير و ادامه اين مطلب به اين فوايد اشاره خواهيم كرد.

 

1-امنيت و اطمينان

در هر جلسه مشاوره مي بايست، اصل امانت داري و رازداري افراد توسط مشاور به خوبي رعايت و اجرا شود. در مشاوره غيرحضوري نيز اين اصول كاملا توسط مشاور رعايت شده و اجرا مي شود. گاهي اوقات افراد درخواست دارند كه حتي هويت آنها ناشناخته بماند و نسبت به اين موضوع اهتمام مي ورزند، به همين خاطر در مشاوره آنلاين روانشناسي ، اين امكان براي افراد فراهم شده تا از اين طريق از خدمات مشاوره و كلينيك روانشناسي آنلاين استفاده كنند.

 

2-دسترسي ساده و راحت

در اين نوع مشاوره نيازي به مراجعه حضوري نخواهد بود و افراد قادر هستند تنها از طريق روشهاي ارتباطي از پيش اعلام شده از خدمات مشاوره استفاده كنند. اين ويژگي فرايند مشاوره را براي افرادي كه مشغله كاري زيادي دارند و يا به دليل مسافت هاي طولاني و پرهزينه كه حوصله بر و طاقت فرسا نيز هستند و حتي به دليل مشكلات جسماني قابليت حركت و جا به جايي را ندارند، آسان و شيرين كرده است. از جمله افرادي كه مي توانند از اين نوع خدمات استفاده كنند، كساني هستند كه در خارج از كشور بوده اما از لحاظ آداب و رسوم، عقايد و فرهنگ ايراني دارند و مي توانند از مشاوره مشاورين آنلاين استفاده كرده و به صورت كاملا غيرحضوري و امن، با مشاوران ارتباط برقرار كنند.

 

3-درمان موثر

همانند مشاوره حضوري و چهره به چهره، در مشاوره غيرحضوري نيز تمامي استانداردها و پيش نيازهاي يك جلسه مشاوره، كاملا رعايت شده و در پروسه درماني به كار گرفته خواهند شد. اين شيوه ها مربوط به روش هاي درماني روانشناختي هستند كه در ايجاد درمان موثر و مفيد و مناسب براي افراد در ارتباط با مسائل و مشكلات آنها، توسط مشاورين آنلاين رعايت خواهند شد.

 

4-سريع و دردسترس بودن

برخي شرايط ممكن است به وجود بيايد كه توانايي آن را نداشته باشيد كه به مشاور مراجعه كنيد مثلا هنگامي كه با همسر خود به مشكل خورده ايد  و نمي دانيد كه چه عكس العملي را بايد از خود نشان دهيد،  يا فرزند جوان شما با دوستاني معاشرت دارد كه بر رفتار و اعمال او اثر سوء گذاشته است. در چنين حالاتي و بسيار حالات ديگر، نيازمند يك روانشناس و مشاور هستيم كه در سريعترين زمان ممكن بهترين راهنمايي را براي موقعيت ما به ما بدهد. اينگونه مواقع وجود يك مشاوره آنلاين بهترين گزينه و راحت ترين آن خواهد بود چرا كه ديگر نمي توان موانعي را بر سر راه حضور در مشاوره متصور بود.

 

دامنه مشاوره و روانشناسي آنلاين بسيار گسترده و وسيع است. مشاوره فردي براي درمان اختلالات رواني، افسردگي، اضطراب و استرس، مشكلات ارتباطي  و مشاوره خانواده به منظور حل اختلافات، ارتباط زوجين و رابطه ميان فرزندان با والدين تنها بخشي از خدمات قابل ارائه توسط اين نوع مشاوره است.

 

همه آنها يك هدف واحد را دنبال مي كنند و آن تنها يك اين است كه زمينه ساز رابطه اي سالم در هر جا و هر مكان توسط افراد مختلف در حرفه هاي متنوعي كه دارند باشد.

 

جهت كسب اطلاع بيشتر و دريافت مشاوره آنلاين با مركز مشاوره گپچه در ارتباط  باشيد.

 

منبع : https://v.ht/0iwz


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۱:۴۰ توسط:صمن موضوع:

راهنماي خريد پرده

راهنماي خريد پرده :

 

 

nx8x_z1.jpg

 

 

پرده اداري

مسلما براي كساني كه در محيط اداري مشغول به كار هستند زيبايي و مرتب بودن محل كار تاثير به سزايي در روحيه آنها مي گذارد چرا كه بيشتر وقت روزمره آنها در محل كار سپري ميشود. اگر چنانچه محيط براي تجارت نيز در نظر گرفته شده باشد براي جذب و ورود مشتري بايد از امكانات ويژه تري برخوردار باشد. مبلمان، صندليها، ملزومات اداري و پرده اداري

يكي از مهمترين عناصر زيبايي يك محيط اداري پوشش پنجره توسط يك پرده مناسب اداري و زيبا ميباشد براي انتخاب يك پرده اداري به نكاتي اعم از رنگ دكوراسيون رنگ دكوراسيون و چگونگي استفاده از پرده پرده كه براي چه منظوري ميخواهد استفاده قرار گيرد بايد توجه داشت.

براي انتخاب رنگ پرده چنانچه رنگ دكوراسيون از رنگهاي روشن استفاده شده بهتر است رنگ پرده يك پرده از از لوازمي كه در محيط استفاده شده تيره تر باشد اين امر باعث زيبايي محيط و نمايان تر شدن بيشتر پرده در محيط ميشود.

نكته ديگر و حائذ اهميت براي انتخاب يك اداري نوع استفاده از آن ميباشد كه ميخواهيم براي چه منظوري از اين پرده استفاده نماييم آيا ميخواهيم نو از آن عبور كند يا خير كه براي رد نشدن نور به داخل اتاق بايد از پرده هاي ضد نور استفاده نمود و براي تنظيم حركت پرده و كنترل نور بايد از پرده هاي كركره اي استفاده نمود.

از پرده كركره هاي چاپي نيز ميتوان براي متمايزتر شدن محيط اداري بهره برد با چاپ لوگو و يا عكسهايي مرتبط با حيطه شغلي بر روي پرده علاوه بر پوشش پنجره، تبليغ شغل را نيز در آن به همراه دارد.

يك پرده اداري همانطور كه از نامش پيداست بايد ظاهري اداري و ساده داشته باشد نظافت و نصب اين پرده ها نيز بايد به سهولت انجام شود.

از نمونه پرده هايي كه در ادارات بيشتر استفاده ميشود پرده هاي كركره اي و پرده زبرا ميباشد اين پرده ها علاوه بر ظاهر اداري و شيك داراي رنگ بندي متنوعي ميباشند كه ميتوان با هر محيطي آن را هماهنگ نمود تنظيم نور، حركت و نظافت اين پرده ها به راحتي قابل انجام ميباشد.

پرده پذيرايي

 

اتاق پذيرايي بخش مهمي از منزل ميباشد كه به دليل جمع خانوادگي و دعوت ميهمان بايد نسبت به ساير اتاقها بيشتر مورد توجه قرار گيرد. داشتن يك پرده پذيرايي مناسب ميتواند جلوه خاصي به اتاق دهد كه انتخاب آن كار چندان دشواري نميباشد. پرده پذيرايي داراي مدلها و اجناس مختلفي ميباشد كه با توجه به سليقه، هزينه، ابعاد پنجره و نوع دكوراسيون اتاق پذيرايي اين مدلها انتخاب و اجرا ميشوند.

با يك سبك ساده و برگزيده ميتوان اتاق پذيرايي را بسيار شيك و برگزيده نمود. با توجه به مدل، نوع پارچه پنجره پذيرايي ميتواند به عنوان مركز كانوني رمانتيك قرار بگيرد و يك زمينه ظريف و لطيف ايجاد كند و در منزل مورد توجه همگان قرار گيرد.

براي انتخاب رنگ پذيرايي بهتر است از رنگهاي رسمي استفاده نمود رنگهايي مانند كرم، طلايي،سرمه اي، قهوه اي، سياه و به تازگي رنگهايي مانند طوسي و زرد خردلي كه به عنوان رنگ دكوريهاي كنار پرده بيشتر استفاده ميشوند و تكميل كننده رنگ دكوراسيون پذيرايي ميباشند.

براي اتاقهاي پذيرايي بزرگ كه دكوراسيونشان به صورت سلطنتي ميباشد بهتر است ازپرده هاي والان دار همراه دكوري با پارچه هاي براق و نيمه براق كه ظاهري جذاب دارند و با محيط مطابقت دارند استفاده نمود.

براي منازل متوسط و كوچك بهتر است از لوازم دكوراسيون كلاسيك و اسپرت استفاده نمود كه حجم كمتري نسبت به لوازم سلطنتي را اشغال ميكند با يك پرده پذيرايي اسپرت يا كلاسيك با رنگ مناسب دكوراسيون ميتوان گرما و لطافت محيط را دو چندان نمود.

براي اينكه پرده پذيرايي نور اتاق را نگيرد ميتوان از تورهاي نازك استفاده نمود و از پرده آستري به عنوان پوشش زيرين براي كور كردن ديد، عايق حرارتي و زيبايي پرده بهره برد و در صورت استفاده از نور ميتوان پرده آستر را توسط چوب پرده هاي اتوماتيك پرده را به كنار كشيد و از نور بيرون به منظور روشنايي محيط استفاده نمود.

پرده اتاق خواب

 

اتاق خواب محيطي براي استراحت روز مره و شبانه ميباشد كه بايد امكاناتي براي استراحت در آنجا فراهم شود تا پس از يك خواب آسوده و راحت بتوان به كارهاي روزمره رسيدگي كرد.

يكي از اين عناصر مهم انتخاب يك پرده اتاق خواب مناسب ميباشد رنگ پرده نشان دهنده شخصيت، جنسيت و سن افراد استفاده كننده از اتاق خواب ميتوان رنگ و مدل پرده را انتخاب نمود.

براي انتخاب پارچه به عنوان پرده اتاق خواب  بهتر است از پارچه هاي ضخيم اتفاده كه موقع استفاده بتوان مانع عبور نور به اتاق خواب شود تا خواب خوب و لذت بخش را داشته باشيم. اگر چنانچه اتاق داراي نور طبيعي مطلوبي نباشد ميتوان از پارچه هاي روشن و نازك نيز استفاده كرد.

از نمونه پرده هاي اتاق خواب ميتوان به مدل پرده هاي پانچي و پليسه اي اشاره نمود كه ظاهر ساده تري نسبت به ساير مدلها را دارد و از نظر زيباي و قيمت بسيار مناسب هستند.

از اجناس پرده اتاق خواب ميتوان به پارچه هاي گوني بافت، هازانهاي چاپي، مخمل و شانل اشاره نمود كه ضخامت و تناسب بيشتري نسبت به ساير پارچه ها را دارا ميباشد و بسيار شيك و مناسب به عنوان پوشش پنجره ميباشد.

مدل پرده هاي پانچي پانچي در عين سادگي و زيبايي در حركت نيز بسيار روان هستند و در هنگام حركت باز يا بسته جمع نمودن پرده به راحتي قابل انجام ميبشد به علت همين امر پرده هاي پانچي بيشر به عنوان پرده اتاق خواب استفاده ميشود. براي اتاق خواب كودكان بهتر است از پرده هايي با رنگ شاد و روشن انتخاب نمود كه تاثير شاد و رحيه بخشي در آنها ميگذارد.

از نمونه پرده هاي اتاق خواب ميتوان به پرده زبرا نيز اشاره نمود كه در مدلها و رنگهاي مختلف براي هر سنيني يافت ميشود و ميتوان به راحتي اين نمونه ها را با اتاق ست نمود.

 

منبع شفقنا

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۶:۵۰ توسط:صمن موضوع:

تكنولوژي هاي كاربردي در طراحي سايت

تكنولوژي هاي كاربردي در طراحي سايت

اگر قصد راه اندازي يك وبسايت فروشگاهي و يا سايت شخصي را داريد لازم است در ابتدا با مفاهيم اوليه طراحي سايت و تكنولوژي هاي طراحي سايت آشنا شويد.آشنايي اوليه با مباحث مرتبط با طراحي سايت به شما كمك ميكند در كسب و كار آنلاين خود بر اساس برنامه ريزي قبلي موفق تر باشيد

انتخاب وب سرور
يك وب سرور براي ميزباني فروشگاه اينترنتي شما استفاده مي شود. تمام فايل هاي HTML، جاوا اسكريپت، فايل هاي PHP، پايگاه هاي داده، فايل هاي رسانه اي كه كل وب سايت را تشكيل مي دهند بر روي اين سرور ذخيره مي شوند. سرور بر روي سيستم عامل ويندوز يا لينوكس اجرا مي شود. مديريت وب سرور يك كار بسيار خاص است. شركت هاي طراحي سايت، وب سايت شما را در وب سرور خود ميزباني مي كنند و يا يك شركت ميزباني را براي ارائه فضاي وب سرور انتخاب مي كنند. طراحي سايت


نرم افزار سرور
هنگامي كه كاربر يك وب سايت را در مرورگر وب بازديد مي كند، وب سرور مي داند كه مشتري درخواست برخي اطلاعات خاص را مي كند. بنابراين اين درخواست را پردازش مي كند و فايل هاي صحيح را به مشتري مي دهد. سپس مرورگر وب اين فايل ها را به كاربر نمايش مي دهد.انواع مختلفي از نرم افزارهاي سرور وجود دارند، از جمله نرم افزار كاربردي، پايگاه داده، نرم افزار سرور فايل و نرم افزار محاسبات ابري. نرم افزار محبوب وب سرور شامل آپاچي و ويندوز IIS است. نرم افزار سرور مي تواند بر روي يك سرور فيزيكي يا يك سرور مجازي استفاده شود.

ابزارهاي وب
ابزار هاي وب براي طراحي ظاهر وب سايت مورد استفاده قرار مي گيرند. آنها از ويرايشگرهاي متني HTML (مانند Notepad ++) و ابزارهاي گرافيكي پيچيده تر و CMS (سيستم مديريت محتوا) با چارچوب هاي ساخته شده و ابزارهاي اشكال زدگي متنوع استفاده مي كنند. يكي ديگر از ابزارهاي وب Visual Studio است كه مي تواند براي طراحي سايت هايي كه پايگاه داده هاي يكپارچه در آن قرار دارند، استفاده شود. طراحي وب سايت شركتي    

سيستم پايگاه داده
پايگاه داده يك بخش جدا ناپذير از يك وب سايت فروشگاهي است. پايگاه داده براي ذخيره اطلاعات در مورد محصولات و خدمات وب سايت مانند قيمت گذاري، توضيحات، تصوير، جزئيات و فروش استفاده مي شود. علاوه بر اين، جزئيات مشتريان نيز در پايگاه داده ذخيره مي شود. لازم است برنامه ريزي وب سايت را به طور ايمن به پايگاه داده متصل كنيد تا همه سفارشات به درستي پردازش شوند. فن آوري هايي مانند PHP و MySQL مسير ارتباطي بين وب سايت و DBMS (سيستم مديريت پايگاه داده) است.

شبكه
TCP (پروتكل كنترل انتقال) و IP (پروتكل اينترنت) تعريف مي كنند كه چگونه كامپيوترها بايد از طريق اينترنت با يكديگر ارتباط برقرار كنند و چگونه اطلاعات را به اشتراك بگذارند. از معروف ترين پروتكل هاي TCP / IP مي توان به HTTPS، HTTP و FTP اشاره داشت. ما از اين پروتكل ها براي دسترسي به وب سايت استفاده مي كنيم و گاهي حتي آن را نميشناسيم. FTP (پروتكل انتقال فايل) براي دانلود فايل ها از يك مرورگر استفاده مي شود. HTTPS (كه "S" براي امنيت ناميده مي شود) مسئول برقراري ارتباط امن بين يك سرور و يك مرورگر است. شركت طراحي وب سايت     

سازگاري مرورگر
يك مرورگر وب يك برنامه كاربردي است كه براي محاسبه، دريافت و نمايش محتواي دريافت شده از سرورهاي وب مورد استفاده قرار مي گيرد. مرورگرهاي وب محبوب شامل موزيلا فايرفاكس، گوگل كروم، اينترنت اكسپلورر و سافاري هستند. توسعه دهندگان وب و آژانس هاي توسعه وب، وب سايت را در مرورگر هاي مختلف بررسي مي كنند تا قبل از راه اندازي وب سايت، در چندين مرورگر و در چندين دستگاه و صفحه نمايش تست شود.

نكته: براي تجزيه و تحليل ترافيك وب سايت، از ابزارهايي مانند Google Analytics استفاده كنيد تا متوجه شويد كدام مرورگر محبوب تر است و مردم بيشتر از آن استفاده مي كنند.

پورت ها
پورت ها يك دستگاه را قادر مي سازند با يكديگر از طريق يك آدرس IP متفاوت و منحصر به فرد ارتباط برقرار كنند. يك دستگاه مي تواند بيش از يك پورت داشته باشد. پورت 25 (SMTP) معمولا براي ايميل محفوظ است. اين پورت براي انتقال داده ها از سرورهاي پست الكترونيكي استفاده مي شود. اگر آن پورت مسدود شود هيچ ايميلي نمي تواند ارسال شود. برخي از پورت هاي معمول ديگر عبارتند از 80(HTTP), 443 (HTTPS), 21 (FTP), 22 (SSH). فايروال ها اغلب مي توانند يك پورت را براي تضمين امنيت سايت و سرور بلاك كنند. طراحي سايت فروشگاهي      

نام دامنه سايت
نام دامنه معمولا مربوط به نام يك شركت يا برند تجاري خاص است. شركت هاي بزرگ معمولا نام دامنه مشخصي دارند. اگر كسب و كار كوچكتري داريد بهتر است نام دامنه را به عنوان نام تجاري خود انتخاب كنيد. اين به رتبه بندي بهتر سايت شما در موتورهاي جستجو كمك مي كند. در زير خلاصه اي از آن چه مي تواند به وب سايت شما كمك كند قرار داده ايم:

1: فرانت اند: HTML، CSS، j?vascript، Ajax، JQuery
2:
اسكريپت سرور سمت: PHP، ASP
3:
سي ام اس: وردپرس + تجارت وو، مگنتو، OpenCart، PrestaShop
4:
پايگاه داده: MySQL، MSSQL

نتيجه گيري
لازم است هميشه از منابعي كه براي طراحي سايت فروشگاهي مورد استفاده قرار مي گيرند، آگاهي داشته باشيم. هنگامي كه شما از يك راهنماي كامل براي ساخت فروشگاه اينترنتي خود استفاده مي كنيد، همه چيز ساده تر و منظم تر مي شود و فرآيند توسعه سايت شما را راحت تر مي كند.

 1. https://webkaran.namablog.net/Post/3/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 2. https://mahsaweb.payamblog.net/Post/9/Construction-site-design.html
 3. https://mahsaweb.payamblog.net/Post/7/Carpet-Website-Design--Carpet-Website-Design.html
 4. https://mahsaweb.payamblog.net/Post/5/Commercial-and-commercial-site-design.html
 5. https://mahsaweb.payamblog.net/Post/3/Exchange-site-design.html
 6. https://kamyarweb.payamblog.net/Post/1/Real-estate-site-design.html
 7. https://kamyarweb.payamblog.net/Post/9/Construction-site-design.html
 8. https://kamyarweb.payamblog.net/Post/7/Carpet-Website-Design--Carpet-Website-Design.html
 9. https://kamyarweb.payamblog.net/Post/5/Commercial-and-commercial-site-design.html
 10. https://kamyarweb.payamblog.net/Post/3/Exchange-site-design.html
 11. https://himarweb.payamblog.net/Post/1/Real-estate-site-design.html
 12. https://himarweb.payamblog.net/Post/9/Construction-site-design.html
 13. https://himarweb.payamblog.net/Post/7/Carpet-Website-Design--Carpet-Website-Design.html
 14. https://himarweb.payamblog.net/Post/5/Commercial-and-commercial-site-design.html
 15. https://himarweb.payamblog.net/Post/3/Exchange-site-design.html
 16. https://limaweb.payamblog.net/Post/1/Real-estate-site-design.html
 17. https://limaweb.payamblog.net/Post/9/Construction-site-design.html
 18. https://limaweb.payamblog.net/Post/7/Carpet-Website-Design--Carpet-Website-Design.html
 19. https://limaweb.payamblog.net/Post/5/Commercial-and-commercial-site-design.html
 20. https://limaweb.payamblog.net/Post/3/Exchange-site-design.html

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۶:۳۹ توسط:صمن موضوع: